AutorzyZuz - W tygodniu specjalista od wydawania hajsu w jednej z korporacji, weekendowo student kierunku marketing i nowe media. Na co dzień oglądam za dużo seriali (to wina Netflixa), rozpieszczam mojego labradora i szczury, głaszczę przypadkowe zwierzęta na ulicy, no i czasami przynoszę je do domu... Układam książki kolorami, zbieram geekowskie gadżety i lubię dziewczęce ubrania, superbohaterów, kolorowanki, gry planszowe oraz różne filmy. Mam obsesję na punkcie pizzy i R2D2.  Nie przeszkadza mi, że wyróżniam się w moim otoczeniu. Jestem sobą i marzę o niebieskich włosach.
Zerr - Pacholęciem będąc zatracał się w fantastycznych światach, co zostało mu do dziś. Kolekcjonuje książki, filmy, gry, komiksy, a nawet sam próbuje tworzyć wszystkiego po trochu. Pisuje, rysuje, a czasem podśpiewuje. Jednym słowem - świr. Fantastyka w każdej postaci to jego pasja. I tyle.


Jon Spaghetti (superbohater) - Bo nic nie wiem i lubię spaghetti. Bazgrać po tablecie też lubię. Czasem coś narysuję, czasem coś skomentuję. Nigdy nie zgadniesz, z którego zakamarka Internetów wypełznę. Także ten, strzeż się. Winter is coming. Czy coś. Strony Jona: fb, www, insta.