FILMY, KTÓRE WARTO OBEJRZEĆ NA NETLIXIE 1 - 5

6/14/2017

Netflix, czyli internetowa wypożyczalnia filmów i seriali cieszy się ogromną popularnością w ostatnim czasie. Nic w tym dziwnego, gdyż ma naprawdę bogatą bazę materiałów, zarówno tych nowych jak i starszych. Jednak, mając tak duży wybór czasami ciężko zdecydować się na coś konkretnego.

W związku z tym postanowiliśmy dwa razy w miesiącu publikować listę pięciu filmów/seriali, z którymi warto się zapoznać. Dziś mamy dla was propozycję pięciu filmów, które obejrzeliśmy jakiś czas temu."CO WARTO OBEJRZEĆ NA NETFLIXIE?"

FILMY 1-5: 
1. Trevor Noah: "Afraid of the dark" [trailer]Nie jest to "typowy" film, a stand up. To pierwsza tego typu produkcja, która naprawdę mi się spodobała. Ogólnie nie lubię kabaretów, roustów itd, ale Trevor Noah wymiata. W swoim występie porusza głównie tematykę narodowości i stereotypów z nimi związanych, genialnie naśladuje akcenty (rosyjski najlepszy!) i ma żarty na wysokim poziomie.

2. Sarah Silverman "A speak of dust" [trailer] 
 

Kolejny stand up. Już drugi, który przypadł mi do gustu, chociaż uważam, że jest bardzo kontrowersyjny. Żarty Sarah bazują na aktualnych problemach ludzi, to czarny humor, smutna prawda, która w widzach zbudza przeróżne emocje. Warto obejrzeć ten stan up chociażby ze względu na świetną mimikę i historie o młodszej siostrze Sarah... no i wiewiórki!

3. "Dobry dinozaur"
[trailer]
 

Kolejny film, który filmem do końca nie jest, chociaż... to film animowany. Niebanalna historia, świetna grafika i czarujący przekaz, to tylko kilka z powodów, dla których "Dobry dinozaur" powinien pojawić się na waszej liście. Bardzo przyjemna animacja i to nie tylko dla dzieci.

4. "Kraina jutra" [trailer]
 
 
Jeśli zdecydujecie się na ten film, to koniecznie wyłączcie dubbing! Dubbing tak bardzo niszczy ten film, sprawia, że ma się wrażenie jakby włączyło się Disney Chanel... To film pełen zaskakujących wydarzeń, z ciekawie wykreowanym światem, wizją przyszłości i bohaterami.

 
5. "Wielki Mike" [trailer]


Typowo ckliwy film (dramat sportowo-biograficzny), ale od czasu do czasu właśnie takie lubię. Bezdomny, czarny nastolatek zostaje przygarnięty przez bogatą rodzinę, jego życie całkowicie się zmienia i zostaje gwiazdą futbolu...Przewidywalna historia, na którą trzeba mieć nastrój.


Zachęcamy do podsyłania tytułów, które waszym zdaniem warto obejrzeć na netflixie :)

Zobacz także:

0 komentarze