Jestem tu i tu... I tam też jestem!

8/04/2015


Ostatnio utworzyłam, odkurzyłam lub też połączyłam kilka kont w różnych częściach internetów i dziś chciałabym się z wami podzielić tym, gdzie można mnie znaleźć:


1. SNAPCHAT:  
Dokładnie nie wiem co tam robię, ale staram się zamieszczać jakieś interesujące fotki "tak na szybko". Wizyta listonosza, jakieś ciekawe wydarzenie, najazd kosmitów... czy coś w tym stylu - wszystko ląduje na snapie. Poza tym, oczywiście, jakieś tam nowości blogowe też tam będą.
https://instagram.com/zuz__/
 2. INSTAGRAM:
To zdecydowanie jeden z moich ulubionych portali, na którym jestem najbardziej aktywna. Wrzucam tam fotki z mojego codziennego życia, a także całą masę zdjęć mojego labradora i książków!


https://plus.google.com/+RecenzjumPl
3. GOOGLE+: 
Tak naprawdę nie prowadzę tego profilu, on sam się prowadzi :D Kiedy publikuję posta, to Google+ samo go tam umieszcza. Taki z niego social media ninja. Kiedyś chciałam być tam bardziej aktywna, ale nie potrafię... obsługa g+ mnie przerasta!

https://twitter.com/recenzjum
 4. TWITTER:
W tweetowaniu jestem nowa, to też moje tweety nie są najwyższych lotów. Nie mniej jednak czuję, że niebawem rozwinę skrzydła i będę przemierzać te nieograniczone przestrzenie Twittera. A tak serio, to coś tam robię :) 
https://www.pinterest.com/zuz__/

 5. PINTEREST:
To właśnie tutaj ujawniają się moje fazy i obsesje. Przypinam piny do zdjęć i artykułów, które mi się podobają, które w przyszłości chcę zrealizować, albo przynajmniej w mojej chwilowej wariacji wydaje mi się, że to zrobię.


http://2u2ia.tumblr.com/
6. TUMBRL:
Kompletnie nie mam pojęcia co ja tam robię! Przyciągnęła mnie cała masa ładnych rzeczy i tak już zostałam.


https://www.facebook.com/Recenzjum
Serdecznie zapraszam do dodawania, śledzenia i innych interakcji. Napiszcie też jak sobie radzicie na tych portalach, czy siedzą w was prawdziwe social media ninje? Gdzie macie jeszcze konta, a z czego wcale nie korzystacie?

Zobacz także:

0 komentarze