Pójdziemy z torbami... książek, komiksów i gier! #3:Prezent na dzień dziecka

5/21/2015


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Zapewne wielu z was stoi przed ciężkim wyborem co kupić dziecku, młodszemu rodzeństwu, czy innemu młodocianemu z rodzinki. 
  
EGMONT: 
ŁAP OKAZJE NA DZIEŃ DZIECKA!

https://sklep.egmont.pl/f/promocja:205,pr/

Na rynku jest tyle przeróżnych produktów, ale jak wybrać ten, który spełni nasze oczekiwania? Coś, co dziecku się spodoba, ale nie zostanie od razu rzucone w kąt, a jednocześnie coś, co nie nadwyręży naszego portfela, a przyniesie radość... W dobie, kiedy dzieci spędzają mnóstwo czasu przed komputerem, tabletem i innymi "dobrami XXI wieku" ciężko podarować coś mądrego i interesującego. 

Według nas najbardziej sprawdzonym prezentem jest gra planszowa. Oczywiście, musi być odpowiednia dla wieku dziecka i choć trochę pokrywać się z jego zainteresowaniami. Jest to świetny sposób do wspólnego spędzania czasu, zacieśniania więzów rodzinnych i tych z rówieśnikami.

Dla młodych czytelników idealnym prezentem będzie oczywiście książka. Akurat Egmont ma chyba największa i najlepszą ofertę skierowaną do młodszych. Komiksy to też dobry prezent, głównie dla "dużych dzieciaków" ;)

Najlepsze naszym zdaniem gry "bez prądu" to:
  "Mumia. Wyścig w bandażach" (recenzja)
"Potwory w Tokio" (recenzja)

  Resztę gier, z którymi mieliśmy styczność można zobaczyć tutaj.

Zobacz także:

0 komentarze