Zbieramy kasę na grę - Rycerze Pustkowi!

4/22/2015

Na stronie wspieram.to ruszyła kampania crowdfundingowa, gdzie zbierane są fundusze na nową grę planszową osadzoną w klimatach postapo. Miłośnicy Mad Maxa, Neuroshimy i podobnych produkcji mają zatem świetną szansę zasponsorować powstanie gry i mieć możliwość otrzymania egzemplarza + dodatkowych gadżetów jako jedni z pierwszych!


Wydawcą gry jest Badger's Nest, twórca gry "7 Ronin", w którą mieliśmy okazję grać oraz zrecenzować (link do recenzji).

*grafika oraz poniższy opis ze strony kampanii
"Rycerze Pustkowi to rozbudowana przygodowa gra planszowa osadzona w dystonicznej Australii – kontynencie zniszczonym przez kataklizmy wywołane ludzką chciwością oraz działaniami koncernu Cerbero, który uczynił z kraju poligon doświadczalny dla swoich dziwacznych eksperymentów. Gracze wcielają się w bohaterów tego postapokaliptycznego świata, po czym ruszają na pustkowia, gdzie przeżywają niezwykłe przygody, zmagają się z wrogami, handlują i realizują cele różnych misji. Muszą mądrze gospodarować dostępnymi surowcami, jak paliwo, czy amunicja, a w walce wykazać się wyczuciem taktyki. Każdy z nich ma też szansę sprawdzić się jako Padliniarz, którego zadaniem jest utrudnić życie pozostałym uczestnikom gry."

Życzymy udanej zbiórki pieniędzy i namawiamy wszystkich do dorzucenia się do tej świetnej akcji. Więcej o grze poczytanie na stronie samej kampanii (klik).

Zobacz także:

0 komentarze