Twórcy zbierają pieniądze na druk komiksu Polski Duch!

8/07/2014

Na serwisie PolatPotrafi jakiś czas temu ruszyła zbiórka pieniędzy na wydanie drukowanego komiksu o przygodach Polskiego Ducha, czyli polskiego superbohatera. Ciężko stwierdzić czy jest jakaś konkurencja pomiędzy wymienioną serią, a Białym Orłem - o którego perypetiach mogliście już u nas przeczytać w recenzjach... Niemniej jednak - warto wspierać polski rynek komiksowy, bo potrzebuje on każdej pomocy. A jak wiadomo - konkurencja zawsze dobrze robi ;)


Co wiadomo o serii? Plansze komiksu można już było czytać i oglądać na stronie autorów, więc wiemy mniej więcej z czym też tu mamy do czynienia. Jak sami autorzy opisują projekt?


"Z telenowel produkcji rodzimej  wynika, że w szpitalach jest czysto i ładnie a lekarze walczą o życie pacjentów. Ludzie pracują w fajnych miejscach i jeżdżą niezłymi furami, a jak nigdzie nie pracują, to i tak tego nie widać, bo nadal mieszkają w fajnych miejscach. Dziewięćdziesiąt procent problemów bohaterów związanych jest z miłościami, zdradami i tym podobnymi bzdetami, jakby trzydziestolatkowie nie mieli innych rzeczy na głowie."

Oczywiście - jak to zresztą zawsze bywa w akcjach crowdfundingowych - dla wspierających przewidziano specjalne nagrody, gadżety i inne atrakcje. Sprawdźcie i wesprzyjcie, jeśli wam przypasuje ;)

Zobacz także:

0 komentarze