Premiera "Przegląd Końca Świata: Blackout"!

8/27/2014

JUŻ DZIŚ PREMIERA!
Tylko jedna rzecz jest pewna: zawsze może być jeszcze gorzej

Kiedy w 2014 roku opracowywano lek na raka i skuteczną szczepionkę przeciwko grypie, nikt się nie spodziewał, że świat stanie na skraju zagłady. Po ćwierćwieczu walki o dawny świat, bez strachu o jutro, ludzkość wyszła na prostą. Wtedy też okazało się, że to nie zombie, a sam człowiek jest największym zagrożeniem.

Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie staje się kolejnym kamieniem milowym w spisku stulecia, a ekipa Przeglądu Końca Świata zostaje oskarżona o bioterroryzm. Sytuacja wymaga podziału grupy. Shaun wyrusza zbadać źródło zarazy, natomiast reszta udaje się do legendarnego hakera Małpy po nowe tożsamości. A do tego wszystkiego dochodzi tajemnica Obiektu 7c przetrzymywanego w tajnych laboratoriach CZKC…

Pozostało jeszcze tak wiele do zrobienia, a zegary nieubłaganie odmierzają czas do wielkiego finału. Czy młodym dziennikarzom wystarczy odwagi, żeby stawić czoła szalonym naukowcom, wytworom ich eksperymentów oraz pozbawionym sumienia agencjom rządowym?

BLACKOUT to wstrząsający finał epickiej trylogii o dziennikarzach przyszłości, poszukujących prawdy w warunkach wybitnie niesprzyjających… podczas zombie-apokalipsy.

Zobacz także:

4 komentarze

 1. Mam w planie pierwszą część - jeśli mi się spodoba, może sięgnę po kontynuację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czekam z wypiekami na twarzy na tą ksiazkę, ponieważ nie przeczytałam jeszcze drugiej części, co oczywiście chcę zmienić, ale niestety na razie mi sie to nie udaje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki tej recenzji dowiedziałam się o tej trylogii,chyba skusze się po pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń
 4. O tej książce głośno ostatnio i wydaje mi się interesująca, więc może się skuszę :)

  Zapraszam do mnie na nowe wyzwanie: Stare, dobre czasy!
  pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń