Ruszyła kampania gry Labyrinth: The Paths of Destiny II edycja!

6/17/2014

Już jest! Długo wyczekiwana kampania crowdfundingowa do II edycji gry "Labyrinth: The Paths of Destiny" wreszcie ruszyła na PolakPotrafi! A w niej twórcy przedstawiają masę informacji odnośnie odświeżonej planszówki.

20 000 zł do uzbierania! Liczymy na was!

Nowe postacie, nowe pułapki, szata graficzna, karty przedmiotów, lepszy balans gry i wiele, wiele innych! Koniecznie sprawdźcie stronę kampanii gry, która w roku 2012 zdobyła nagrodę "Gra roku"! Trzymamy kciuki za projekt i dokładamy swoje trzy grosze do produkcji obejmując ją swoim patronatem. Spodziewajcie się więc kolejnych informacji!

Zapraszamy serdecznie do rozwinięcia tego posta, by poznać kilka podstawowych informacji o grze!

Śledźcie na bieżąco projekt, bo już niebawem konkurs, w którym do wygrania Kindle 5!

Celem projektu jest wydanie II edycji przygodowej gry planszowej "Labyrinth: The Paths of Destiny", której I edycja otrzymała w roku 2012 prestiżowy tytuł "Gra Roku: Wyróżnienie Graczy" w ogólnopolskim konkursie "Gra Roku". 

I edycja gry planszowej "Labyrinth: The Paths of Destiny" wydana została w 2011 roku, po półtorarocznej pracy.
Wkrótce potem zaczęły napływać do nas opinie od graczy z całej Polski. W roku 2012 gra zdobyła nagrodę "Gra Roku: Wyróżnienie Graczy", co stanowiło dla nas potwierdznie, że cieszy się uznaniem i jest naprawdę dobra. Wówczas zapadła decyzja o rozpoczęciu prac nad jej II edycją.
Pierwszym etapem modernizacji było wprowadzenie zmian mechanicznych i zbalansowanie postaci, czego efektem jest m.in. ulepszony 2-osobowy tryb gryoraz bardziej dynamiczna rozgrywka.
W II edycji znajdzie się również wiele nowych elementów, takich jak pułapkikarty zdarzeń zmieniające reguły gry, przedmioty, dzięki którym można zyskać dodatkową moc, czy zmodyfikowane i ulepszone postacie.
Dużym atutem gry jest plansza, którą gracze budują sami podczas rozgrywki. Kafelki z korytarzami dają możliwość układania niezliczonych kombinacji labiryntu, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo dynamiczna i za każdym razem inna!
II edycja będzie wyróżniać się nie tylko wysokiej jakości elementami, ale także całkiem nową grafiką pudełka, postaci i elementów gry. Również sama plansza zostanie przeprojektowana. "Labyrinth: The Paths of Destiny" jest grą przygodową, która przypadnie do gustu zarówno początkującym, jaki i zaawansowanym graczom. Ci pierwsi docenią prostotę rozgrywki, drugich natomiast ucieszą elementy strategii, które można wykorzystać podczas drogi do wygranej!
Idealna gra dla dzieci i młodzieży, świetna na prezent oraz na spotkania towarzyskie, podczas których na jednej rozgrywce na pewno się nie skończy :)

Zobacz także:

0 komentarze