Zapowiedź książki "Jennifer, Liam i Josh. Nieautoryzowana biografia gwiazd serii Igrzyska śmierci"

3/04/2014 19 marca 2014

Jennifer, Liam i Josh. Nieautoryzowana biografia gwiazd „Igrzysk śmierci” to opowieść o trzech gwiazdach najgorętszej serii filmowej Hollywood: Jennifer Lawrence, Liamie Hensworcie i Joshu Hutchersonie. 


Intrygująca biografia tej niezwykłej trójki opisuje ich relacje na ekranie i poza nim, ich fascynacje, dziecięce marzenia, historię karier, role filmowe i telewizyjne, a także związki i nadzieje na przyszłość. Przede wszystkim zaś stara się odpowiedzieć na pytanie, jak to jest dostać szansę zagrania jednej z trzech najbardziej pożądanych ról filmowych świata.


Film „Igrzyska śmierci”, nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem, stał się absolutnym światowym hitem. Drugi obraz serii „W pierścieniu ognia” była bezsprzecznie najlepszą premierą 2013 r. Trzeci film, „Kosogłos”, który będzie nakręcony w dwóch częściach, jeszcze nie powstał, a już jest najbardziej wyczekiwanym filmem 2014 r.

Zobacz także:

4 komentarze

 1. Jak dla mnie książka... żerująca na fenomenie "Igrzysk śmierci". Bardzo tego nie lubię i na pewno nie sięgnę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm. Nie wiedziałam, że coś takiego ma powstać. Jeśli po premierze wpadnie w moje łapki, to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Josha i Jenn, Liama trochę lubię, więc książka raczej trafi na moją półkę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się że chcą to stworzyć tylko dla zysku. Nie lubię kiedy ktoś coś pisze tylko dla pieniędzy, i uważam że nie ma sensu pisać taką książkę, raczej jej nie przeczytam

  OdpowiedzUsuń