Konkurs na imię dla... Wyniki!

8/28/2013


Przyszedł czas na rozwiązanie naszego "Konkursu na imię dla... (szczurka)" Zapewne pamiętacie jakie były zasady. Trzeba było wrzucić swoje propozycje imion (max.3) w komentarzach pod naszym filmikiem na Youtube, bądź też na blogu. Ogromnie dziękujemy za zaangażowanie :)No więc... Wyniki!

1 miejsce: FC Zuzia
Propozycja imienia: Zurra
Nagroda: 1 książka do wybrania z puli 

2 miejsce: Nella N. 
Propozycja imienia: Ginger
Nagroda: 1 książka do wybrania z puli 

Niniejsze imiona jakoś najbardziej przypadły nam do gustu i pewnie faktycznie tak nazwalibyśmy naszego zwierzaka, gdyby nie... No właśnie. Nie daliśmy rady tak długo zwlekać z nadaniem imienia, więc zdecydowaliśmy się ochrzcić naszą szczurzycę Khaleesi (czyt. Kalisi). Wybaczycie nam...? Zorientowani w twórczości George'a R. R. Martina na pewno wiedzą o co chodzi (widzowie serialu "Gra o tron" również). Jako że jesteśmy fanami wyżej wymienionych... A szczególnie jednej z głównych bohaterek... Tak wyszło :) Ale, jak można zauważyć - słów na wiatr nie rzucamy, więc nagrody powędrują do zwycięzców :)

Zatem... serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, przede wszystkim jednak wielkie dzięki za pomoc w wymyślaniu imienia dla naszego nowego domownika - "szczura książkowego". A co! ;) 

Zwycięzcy zostali poinformowani mailowo i reszta przebiega tak, jak zostało to określone w Regulaminie.Do wszystkich tych, którym nie udało się wygrać: Kończyny do góry - to nie pierwszy i nie ostatni konkurs u nas (niebawem kolejny!) ;) Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach :)

Zobacz także:

5 komentarze

 1. Najlepsze imię z możliwych :D Szkoda, że to nie samiec. Drogo to mój ulubiony bohater :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne imię :) I gratuluję zwycięzcom. Może poszczęści mi się następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od razu skojarzyło mi się z Grą o Tron, myślę, że świetny wybór. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczurek słodziachny ;D Uważajcie żeby Wam książek nie zjadł!

  OdpowiedzUsuń